Kontakt

AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j.
ul. Wysogotowska 9, 62-081 Przeźmierowo
NIP: 7811870649, REGON: 301809094, KRS: 0000391720
Organ rejestrujący: SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
nr konta: Bank PEKAO S.A. 54 1240 1747 1111 0010 4093 3598

DZIAŁ HANDLOWY

AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j.
ul. Wysogotowska 9, 62-081 Przeźmierowo
tel. 61 814 20 82, biuro@akcesedukacja.pl

UWAGA! Awaria telefonu stacjonarnego. Kontakt do biura pod numerem: 609 571 434.

Obsługa placówek oświatowych

Luiza Dubel, tel. 727 460 300; luiza.dubel@akcesedukacja.pl
ul. Erazma Ciołka 12, pok. 15, 01-402 Warszawa, Mazowieckie

Jacek Mendrak, tel. 727 460 330; jmendrak@akcesedukacja.pl
ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 22, pok. 312, 40-032 Katowice, Śląskie

Anna Paszkowska, tel. 727 460 320; anna.paszkowska@akcesedukacja.pl
ul. Feliksa Nowowiejskiego 9 pok. 207, 10-162 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Danuta Tomczak, tel. 605 062 018; danuta.tomczak@akcesedukacja.pl
ul. Wysogotowska 9, 62-081 Przeźmierowo k. Poznania, Wielkopolskie

Przetargi i hurt

Piotr Kurzyca, tel. 693 413 197; biuro@akcesedukacja.pl
ul. Wysogotowska 9, 62-081 Przeźmierowo k. Poznania

DZIAŁ MARKETINGU

tel. 61 814 20 82 wew. 13

LEGO® Education Innovation Studio

Michał Śliwiński, tel. 796 460 380, michal.sliwinski@akcesedukacja.pl

WSPARCIE

  • Mistrzowie LEGO® Education – społeczność użytkowników rozwiązań LEGO® Education objęta opieką merytoryczną trenerów Akademii LEGO Education
  • Pomoc techniczna LEGO Education
  • Dział wsparcia technicznego AKCES Edukacja  – tel. 61 814 20 82 wew. 12 (w dni robocze, w godzinach 9-17)
  • Serwis i reklamacje – Jakub Piasecki: jakub@akcesedukacja.pl
    Adres do przesyłania reklamowanych podzespołów i klocków
    AKCES Edukacja
    ul. Wysogotowska 9
    62-081 Przeźmierowo

 

Fundacja ALE Nauczanie

Firma AKCES Edukacja ze względu na swoją ugruntowaną pozycję rynkową, w naturalny sposób wpływa na branżę, w której funkcjonuje. Naszą intencją jest wykorzystać ten wpływ z jak największą korzyścią dla jakości polskiej edukacji. Do realizacji tego celu w sposób usystematyzowany i zgodny z zasadami panującymi w AKCES Edukacja, w 2011 roku powołano Fundację i Centrum Kształcenia Ustawicznego. Jednym z zadań statutowych Fundacji jest prowadzenie szkoleń. Więcej informacji na stronie Fundacji ALE Nauczanie.

Trenerzy Akademii LEGO® Education

Jakub Piasecki: tel. 501 244 108; jakub.piasecki@alenauczanie.edu.pl
Iga Malik: tel. 727 460 310; iga.malik@alenauczanie.edu.pl
Katarzyna Nogalska: tel. 733 460 320; katarzyna.nogalska@alenauczanie.edu.pl
Bartosz Sobkowiak: tel. 731 280 300; bartosz.sobkowiak@alenauczanie.edu.pl