Kontakt

AKCES edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j.
62-081 Przeźmierowo, ul. Wysogotowska 9
NIP: 7811870649, Regon: 0000391720
Organ rejestrujący: SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

telefon: 61 814 20 82 (koszt połączenia: wdg. taryfy operatora)
email: biuro@akcesedukacja.pl
nr konta: Bank PEKAO S.A. 54 1240 1747 1111 0010 4093 3598

Działy sprzedaży:

  • województwo mazowieckie
    • Tamara Kurowska: tel. 727-460-320; tkurowska@akcesedukacja.pl
    • Luiza Dymarkowska: tel. 727-460-300; ldymarkowska@akcesedukacja.pl
  • województwo wielkopolskie
    • Danuta Tomczak – tel. 605-062-018; danuta.tomczak@akcesedukacja.pl
  • województwo śląskie
    • Jacek Mendrak – tel. 727-460-330; jmendrak@akcesedukacja.pl
  • reszta kraju
    • Piotr Kurzyca: tel. 693-413-197; biuro@akcesedukacja.pl

Szkolenia:

  • Iga Malik: tel. 727-460-310; iga.malik@akcesedukacja.pl
  • Jakub Piasecki: tel. 501-244-108; jakub@akcesedukacja.pl

PR & marketing:

  • Michał Śliwiński: tel. 796-460-380; michal.sliwinski@akcesedukacja.pl

Pomoc techniczna:

  • Telefon pomocy technicznej LEGO Education: 00800 5346 1111 (w dni robocze, w godzinach 9-17)

Serwis i reklamacje:

  • Jakub Piasecki: tel. 501-244-108; jakub@akcesedukacja.pl

Adres do przesyłania reklamowanych podzespołów i klocków:

AKCES edukacja
62-081 Przeźmierowo
ul. Wysogotowska 9