Kontakt

AKCES edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j.
62-081 Przeźmierowo, ul. Wysogotowska 9
NIP: 7811870649, REGON: 301809094, KRS: 0000391720
Organ rejestrujący: SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
nr konta: Bank PEKAO S.A. 54 1240 1747 1111 0010 4093 3598

Zapraszamy do kontaktu

Poznań – siedziba
Ul. Wysogotowska 9
62-081 Przeźmierowo
tel. 61 814 20 82; biuro@akcesedukacja.pl

Zamówienia – Wielkopolska
Danuta Tomczak: tel. 605 062 018; dtomczak@akcesedukacja.pl

Warszawa – oddział
Ul. Erazma Ciołka 12, pokój 15
01-402 Warszawa
Zamówienia – Mazowieckie
Luiza Dymarkowska: tel. 727 460 300; ldymarkowska@akcesedukacja.pl
Michał Zalewski: tel. 727 460 320; m.zalewski@akcesedukacja.pl

Katowice – oddział
Ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 22, pokój 511
40-032 Katowice
Zamówienia – Śląskie
Jacek Mendrak: tel. 727 460 330; jmendrak@akcesedukacja.pl

Zamówienia – reszta kraju
Piotr Kurzyca: tel. 693 413 197; biuro@akcesedukacja.pl

Szkolenia
Katarzyna Nogalska: tel. 733 460 320; k.nogalska@akcesedukacja.pl
Iga Malik: tel. 727 460 310; iga.malik@akcesedukacja.pl
Bartosz Sobkowiak: b.sobkowiak@akcesedukacja.pl
Jakub Piasecki: tel. 501 244 108; jakub@akcesedukacja.pl

PR & marketing
Michał Śliwiński: tel. 796 460 380; michal.sliwinski@akcesedukacja.pl

Pomoc techniczna
Telefon pomocy technicznej LEGO Education
00800 5346 1111 (w dni robocze, w godzinach 9-17)

Serwis i reklamacje
Jakub Piasecki: tel. 501 244 108; jakub@akcesedukacja.pl

Adres do przesyłania reklamowanych podzespołów i klocków
AKCES edukacja
ul. Wysogotowska 9
62-081 Przeźmierowo