O nas

Uwielbiamy mądre i nietuzinkowe zabawki, które ukazują dzieciom świat w przyjazny i prawdziwy sposób. Wiemy, że odpowiedzialna edukacja to wielkie wyzwanie, dlatego skupiamy wszystkie wysiłki, by oferowane przez nas produkty były pomocne w tym trudnym zadaniu. Ten cel leży u podstaw funkcjonowania naszej firmy od 1990 roku.

Od 2001 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem rozwiązań LEGO® Education w Polsce, co jest dla nas dowodem zaufania i potwierdzeniem, że realizowana od wielu lat misja jest warta wkładanego wysiłku. W 2011 roku rodzinna firma Państwa Kurzyców przekształciła się w spółkę AKCES edukacja Kurzyca, Piasecki, by jeszcze mocniej skupić działania na pogłębianiu współpracy z LEGO.

LEGO Education - zabawaLEGO® Education

35 lat temu w firmie LEGO zapadła decyzja wykorzystania sympatii, jaką wzbudzają u dzieci klocki LEGO, do uprzyjemnienia procesu nauczania. We współpracy z nauczycielami i specjalistami z dziedziny dydaktyki opracowano szeroką gamę pomocy edukacyjnych. LEGO Education - Energia odnawialna

Dzisiaj dostępne są kompleksowe rozwiązania wspierające w nauce na każdym poziomie, od przedszkola po uczelnie wyższe, w każdej dziedzinie – STEM (skrót od science, technology, engineering, mathematics), a także języków obcych, czy nawet humanistyki. W USA blisko 20 000 szkół wykorzystuje rozwiązania LEGO® Education do nauczania różnych przedmiotów w oparciu o system LEGO.

Wierzymy, że w XXI wieku rozwijanie ciekawości, kreatywności, twórczego myślenia, systematyczności, budowania umiejętności pracy zespołowej jest szczególnie ważne. Wspólnie z nauczycielami staramy się umożliwić każdemu uczniowi odnieść sukces w edukacji i przygotować się do przyszłych, życiowych wyzwań.


AKCES edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j.
62-081 Przeźmierowo, ul. Wysogotowska 9
NIP: 7811870649, Regon: 0000391720
Organ rejestrujący: SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
nr konta: Bank PEKAO S.A. 54 1240 1747 1111 0010 4093 3598
telefon: 61 814 20 82
email: biuro@akcesedukacja.pl

Zapraszamy do kontaktu:

Poznań – siedziba
Ul. Wysogotowska 9
62-081 Przeźmierowo
Zamówienia – Wielkopolska:
Danuta Tomczak: tel. 605-062-018; danuta.tomczak@akcesedukacja.pl

Warszawa – oddział
Ul. Erazma Ciołka 12, pokój 15
01-402 Warszawa
Zamówienia – Mazowieckie:
Luiza Dymarkowska: tel. 727-460-300; ldymarkowska@akcesedukacja.pl

Katowice – oddział
Ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 22, pokój 511
40-032 Katowice
Zamówienia – Śląskie:
Jacek Mendrak: tel. 727-460-330; jmendrak@akcesedukacja.pl

Zamówienia – reszta kraju:
Piotr Kurzyca: tel. 693-413-197; biuro@akcesedukacja.pl

Szkolenia:

  • Iga Malik: tel. 727-460-310; iga.malik@akcesedukacja.pl
  • Katarzyna Nogalska: tel. 733-460-320; k.nogalska@akcesedukacja.pl
  • Bartosz Sobkowiak: b.sobkowiak@akcesedukacja.pl
  • Jakub Piasecki: tel. 501-244-108; jakub@akcesedukacja.pl

PR & marketing:

  • Michał Śliwiński: tel. 796-460-380; michal.sliwinski@akcesedukacja.pl

Pomoc techniczna:

  • Telefon pomocy technicznej LEGO Education
    00800 5346 1111 (w dni robocze, w godzinach 9-17)

Serwis i reklamacje:

  • Jakub Piasecki: tel. 501-244-108; jakub@akcesedukacja.pl

Adres do przesyłania reklamowanych podzespołów i klocków:

AKCES edukacja
ul. Wysogotowska 9
62-081 Przeźmierowo