Kontakt

AKCES edukacja

Uwielbiamy mądre i nietuzinkowe rozwiązania edukacyjne, które ukazują dzieciom świat w przyjazny i prawdziwy sposób. Wiemy, że odpowiedzialna edukacja to wielkie wyzwanie, dlatego skupiamy wszystkie wysiłki, by oferowane przez nas produkty były pomocne w tym trudnym zadaniu. Ten cel leży u podstaw funkcjonowania firmy od 1990 roku.

Od 2001 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem rozwiązań LEGO® Education w Polsce, co jest dla nas dowodem zaufania i potwierdzeniem, że realizowana od wielu lat misja jest warta wkładanego wysiłku. W 2011 roku z rodzinnej firmy Państwa Kurzyców wydzieliła się spółka AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki, by jeszcze mocniej skupić działania na pogłębianiu współpracy z LEGO® Education.

AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j.
ul. Wysogotowska 9, 62-081 Przeźmierowo
NIP: 7811870649, REGON: 301809094, KRS: 0000391720
Organ rejestrujący: SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
nr konta: Bank PEKAO S.A. 54 1240 1747 1111 0010 4093 3598

Dział Handlowy

Poznań – siedziba
ul. Wysogotowska 9
62-081 Przeźmierowo
tel. 61 814 20 82 wew. 11; biuro@akcesedukacja.pl
Zamówienia – Wielkopolska
Danuta Tomczak: tel. 605 062 018; danuta.tomczak@akcesedukacja.pl

Warszawa – oddział
ul. Erazma Ciołka 12, pok. 15
01-402 Warszawa
Zamówienia – Mazowieckie
Luiza Dubel: tel. 727 460 300; luiza.dubel@akcesedukacja.pl

Katowice – oddział
ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 22, pok. 312
40-032 Katowice
Zamówienia – Śląskie
Jacek Mendrak: tel. 727 460 330; jmendrak@akcesedukacja.pl

Olsztyn – oddział
ul. Feliksa Nowowiejskiego 9 pok. 207
10-162 Olsztyn
Zamówienia – Warmińsko-Mazurskie
Anna Paszkowska: tel. 727 460 320; anna.paszkowska@akcesedukacja.pl

Zamówienia – reszta kraju
Piotr Kurzyca: tel. 693 413 197; biuro@akcesedukacja.pl

Dział PR & Marketing

Michał Śliwiński: tel. 796 460 380; michal.sliwinski@akcesedukacja.pl
tel. 61 814 20 82 wew. 13

Serwis i reklamacje

Jakub Piasecki: tel. 501 244 108; jakub@akcesedukacja.pl

Adres do przesyłania reklamowanych podzespołów i klocków
AKCES edukacja
ul. Wysogotowska 9
62-081 Przeźmierowo

Wsparcie techniczne

Dział wsparcia technicznego
tel. 61 814 20 82 wew. 12 (w dni robocze, w godzinach 9-17)
Pomoc techniczna LEGO Education
00800 5346 1111 (w dni robocze, w godzinach 9-17)
Społeczność użytkowników rozwiązań LEGO® Education
Mistrzowie LEGO® Education

Praktyki i staże

Firma AKCES Edukacja prowadzi program praktyk i staży zawodowych. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

 

Fundacja ALE Nauczanie

Firma AKCES Edukacja ze względu na swoją ugruntowaną pozycję rynkową, w naturalny sposób wpływa na branżę, w której funkcjonuje. Naszą intencją jest wykorzystać ten wpływ z jak największą korzyścią dla jakości polskiej edukacji. Do realizacji tego celu w sposób usystematyzowany i zgodny z zasadami panującymi w AKCES Edukacja, w 2011 roku powołano Fundację i Centrum Kształcenia Ustawicznego. Jednym z zadań statutowych Fundacji jest prowadzenie szkoleń. Więcej informacji na stronie Fundacji ALE Nauczanie.

Trenerzy Akademii LEGO® Education

Jakub Piasecki: tel. 501 244 108; jakub.piasecki@alenauczanie.edu.pl
Iga Malik: tel. 727 460 310; iga.malik@alenauczanie.edu.pl
Katarzyna Nogalska: tel. 733 460 320; katarzyna.nogalska@alenauczanie.edu.pl
Bartosz Sobkowiak: bartosz.sobkowiak@alenauczanie.edu.pl